باسمه تعالی

بهای آموزش پول نیست،بلکه بهای آن زمان است

شما در دنیای واقعی وقتی میخواهید چیزی را به دست بیاورید مجبورید بهای آن را بپردازید یعنی برای مثال اگر میخواهید چیزی را برای خوردن بخرید باید بهای آن را بپردازید.برای پرداختن بهای یک خوردنی شما باید پول خرج کنید این یعنی اینکه بهای آن چیز خوردنی پول است.

پس شما برای به دست آوردن چیزی باید بهای آن را پرداخت کنید،آموزش بها دارد اما بهای آن پول نیست.بهای آموزش زمان است،شما برای افزودن علم و دانش خود نیاز دارید تا برای آن زمان بگذارید. شاید جزو معدود چیزهایی که میتوان بدون پرداخت پول از آن بهره برد آموزش باشد.

اگر دقت کنید چیزهایی که نمیتوان با پرداخت پول بدست آورد و بهای آن ها پول نمیباشد بسیار ارزشمند هستند مثل:زمان،مثل آموزش،مثل تجربه.

آموزش ارزشمند است،ارزش آموزش را کسی متوجه خواهد شد که برای کسب آن از با ارزش ترین چیزهای خود یعنی زمان برای ان مایه بگذارد،پس برای کسب چیزهای با ارزشی مثل علم نمیتوان با پرداخت پول بییشتر،از بقیه سبقت گرفت.

عدالت آموزشی یعنی همین گزاره قبلی،یعنی دانش آموزان با هر شرایط مالی بتوانند از بهترین کیفیت آموزشی و ارزشمند ترین محتوای آموزشی برخوردار شوند.
ما در گروه آموزشی آسام در تلاش هستیم تا با کیفیت ترین و بهترین محتوای آموزشی را به سبک وبینار به شما دانش آموزان گرامی بطور رایگان ارائه دهیم.روش وبینار،روشی مطلوب برای آموزش مجازی بشمار میرود زیرا در این نوع آموزش،شما مطالب ارائه شده توسط استاد را به خوبی میبینید و از نمایش چیزهایی که میتوانند حواس شما را هنگام فرا گرفتن مطالب پرت کنند خبری نیست.

ادعا نمی کنیم که در این عرضه عالی ترین هستیم اما اولین گروه آموزشی پیشتاز در سبک وبینار در ایران هستیم

همیشه یکی از سوالات مطرح شده و توجیحات علمی برای دانش آموزانی که از دیدن فیلم های آموزشی استقبال نمیکنند این است که اگر هنگامی که درحال فراگیر مطالب و آموزش ها میباشند برایشان سوالی به وجود بیاید باید این سوال را از چه کسی بپرسند؟استاد که صدای آن ها را نمیشنود،پاسخ سوالشان را از چه کسی دریافت کنند؟

گروه آموزشی آسام با روش و متد قدرتمند طرح 3گام خود نه تنها پاسخ محکمی برای این سوال میدهد بلکه طرحی را ارائه میدهد که شما را در آموزش و یادگیری به اوج می رساند.در طرح 3گام استاد محترم با پیش بینی سوالات شما دانش آموزان و آوردن ان سوالات در قالب طرح درس و همچنین بیان کردن همان سوالات به صورت قوی تر و قدرتمند تر در تست های گام دوم و پاسخ دادن به آن سوالات در گام سوم،تمامی چالش ها و اشکالات شما عزیزان را برطرف میکند.
به این ترتیب وقتی میبینید که استاد سوالات شما را پیش بینی کرده به مهارت و تسلط اساتید گروه آموزشی آسام نیز پی خواهید برد.